KURUMSAL

Firmamız; insana saygısı, çevreye duyarlılığı ve teknolojiye yatkınlığı ile, sunduğu doğal sağlık çözümlerini; doğru ve güvenilir bir şekilde tüm dünyaya yaymayı amaçlamaktadır.

Kurumsal çatı altında, A dan Z ye Müşterilerimizin tüm taleplerini, kalite ve güven içersinde eksiksiz ve güleryüzle yerine getirmek ve onların memnuniyetini devamlı kılmaktır.

Günden güne gelişen ve büyüyen bitkisel dünya, herbalizm ve bitki bilimi sektöründe Türkiye’de hızla gelişmekteyiz. 15 yıldan fazla tecrübesi, birikimi, becerisi ve sermayesi ile yatırımlara ve yeni istihdamlar sağlamaya devam edeceğiz.

Bize olan güveniniz ve desteğinizden dolayı siz değerli müşterilerimize ve tedarikçi dostlarımıza ayrı ayrı teşekkür eder, güçlerini bizimle birleştirerek artırmak isteyen tüm müşteri adaylarımız ile çalışmayı sabırsızlıkla beklediğimizi hatırlatmak isteriz.
Saygılarımızla

  • Toplam Kalite felsefesini esas alarak, takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşılması,
  • İş süreçlerimizin özdeğerlendirme süreci ile gözden geçirilerek, performansımızı geliştirecek önleyici yaklaşımların belirlenmesi,
  • Sürekli iyileştirme yaklaşımı doğrultusunda tüm süreçlerimizdeki verimliliğin uluslararası düzeyde rekabet edebilecek seviyeye yükseltilmesi,
  • Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımların cesaretlendirilmesi, teknik ve davranışsal yetkinlikleri artıracak eğitimlerin gerçekleştirilmesi
  • Bu yönde; dayanıklı tüketim sektöründe kalite açısından öncülüğümüzle örnek bir kuruluş olmak için tüm gücümüzle çalışırız.